„HR w centrach usług biznesowych i IT” odbędzie się już jutro!

hr w centrach usług TEST

Konferencja HR: 15-16 października

Do najważniejszej konferencji HR tej jesieni pozostały zaledwie godziny. 15 października w Krakowie spotkają się najważniejsi przedstawiciele centrów usług wspólnych, managerowie i specjaliści HR, by dyskutować nad rozwojem branży SSC/BPO/ITO.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing, jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Polska jest liderem tego sektora w Europie, a Kraków, Warszawa i Wrocław zajmują wysokie pozycje na świecie w rankingu Tholons 2015. Kraków od pewnego czasu znajduje się na pierwszym miejscu tego zestawienia – znajduje się tu ponad 100 organizacji z branży usług biznesowych. Dynamiczny rozwój sektora SSC/BPO/ITO wiąże się z dużą liczbą stanowisk pracy i wymaga nowoczesnych metod zarządzania kadrami.

W programie konferencji przewidziano wystąpienia ekspertów i praktyków zarządzania personelem, a także liczne warsztaty i case study. Wśród poruszanych tematów znajdują się rozwój branży SSC/BPO w Polsce, efektywne zarządzanie czasem pracy lub różnorodnością oraz zagadnienie gamifikacji. Organizatorzy zaplanowali także czas na networking w luźnej atmosferze. Więcej na temat programu konferencji oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie wydarzenie.

Konferencja „HR w centrach usług biznesowych i IT” potrwa od 15 do 16 października 2015 r. i odbędzie się w krakowskim, luksusowym hotelu Holiday Inn. Za hasłem „Merytoryka nie sprzedaż” kryje się cel wydarzenia, którym jest wymiana wiedzy i doświadczeń, a nie działania marketingowe i handlowe. Organizatorem ogólnopolskiego forum jest firma Advisory Group TEST Human Resources, zajmująca się wsparciem centrów usług biznesowych. Agencja ma duże doświadczenie w rekrutacji i doradztwie personalnym firm z branży SSC/BPO/ITO. TEST tworzy raporty płacowe oraz pomaga w budowaniu i modernizowaniu systemów wynagrodzeń pracowników.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *