PSZK: III edycja badania HR Najwyższej Jakości

HR-najwyższej-jakościPolskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami organizuje po raz trzeci badanie HR Najwyższej Jakości, w którym wyłonione zostaną najciekawsze zrealizowane projekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.

Badanie HR Najwyższej Jakości ma na celu wyróżnienie firm, które w sposób nowoczesny i z dbałością o dobro pracowników podchodzą do współczesnego zarządzania kadrami. Działy personalne będą oceniane w zakresie przeprowadzania takich procesów jak: zatrudnienie, rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenia i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna i etyka oraz employer branding i CSR. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami zweryfikuje i doceni te inicjatywy i praktyki polityki personalnej firm, które okażą się najciekawsze i najlepiej przeprowadzone.

Firmy mogą zgłaszać zrealizowane projekty działów personalnych do końca lipca. Proces certyfikacji PSZK trwa ok 6 tygodni. Wszelkie dane przekazane przez organizacje do Stowarzyszenia będą traktowane poufnie i posłużą do weryfikacji. Organizator badania chce w ten sposób wyróżnić firmy stosujące nowoczesne formy zarządzania personelem.

Dla firmy, której uda się zdobyć certyfikat PSZK HR Najwyższej Jakości jest to szansa promocji i udokumentowania najwyższych standardów w zarządzaniu kadrami. To istotny sposób na budowanie wizerunku pracodawcy, który ma na uwadze dobro i rozwój pracowników. W dwóch poprzednich edycjach badania certyfikat podczas gali PSZK HR Awards Ceremony otzrymało 47 polskich firm.

Firmy mogą zgłaszać swoje projekty do 31 lipca br.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *