Najnowsze Raporty Płacowe – edycja październik 2020 już dostępne!

Najnowsza edycja Raportów Płacowych manaHR już dostępna! Dane bezpośrednio z działów personalnych Uczestników badania pozwolą uzyskać pełen obraz płac i oferowanych przez firmy w tym roku. 

Raport Październik 2020

Październikowa edycja Raportów Płacowych cieszyła się dużą popularnością. Świadczy o tym chociażby liczba przedsiębiorstw, które wzięły udział w badaniu. W tym miesiącu było ich aż 771. Wśród nich: ABB, ArcelorMittal, Grupa Maspex, Hutchinson, LG, Lear Corporation, Pepsico, Tauron, Nestle Purina Manufacturing Operations. Dzięki takiej ilości Uczestników możliwe było pozyskanie danych od 273 991 pracowników. Spory procent wśród badanych obejmuje przedsiębiorstwa produkcyjne (to aż 533 organizacje) oraz FMCG (116 firm). Inne sektory, które mają wielu przedstawicieli w Raporcie to: motoryzacja, logistyka, SSC/BPO/IT. Każdemu z nich poświęcony jest odrębny Raport przedstawiający szczegółowe dane.

30 Raportów Płacowych do Twojej dyspozycji!

Oprócz raportów branżowych manaHR udostępnia także raporty regionalne. Raport dla województwa śląskiego obejmuje dane pozyskane od 155 organizacji. Z kolei raport dla Mazowsza – 133 organizacje, raport dla Dolnego Śląska – 112, dla Małopolski – 93, dla województwa łódzkiego – 67 i dla Wielkopolski – 44 organizacje. 

Z myślą o przedsiębiorcach działających na lokalnym rynku powstały też raporty mikroregionalne. Raporty, które zebrały największą liczbę Uczestników to kolejno: Grodzisk Mazowiecki i okolice (61 firm), Wrocław i okolice (53 firmy). Nie sposób nie wymienić także Śląska i mikroregionów znajdujących się w tym obszarze – Gliwice i okolice (33 firm), Dąbrowa Górnicza i okolice (31 firm), Bielsko-Biała i okolice (25 firm), Tychy i okolice (24 firm). Wśród pozostałych raportów wspomnieć można: Łódź i okolice (37 firm), Wałbrzych i okolice (26 firm), Legnica i okolice (22 firmy), oraz Tomaszów Mazowiecki i okolice (19 firm). 

Zawsze aktualne dane

Raporty Płacowe manaHR publikowane są 4 razy w roku. Wszystko po to, by przedstawiać Klientom najświeższe dane. Informacje płacowe pozyskiwane od Uczestników badania w trybie ciągłym są aktualizowane w okresie największych zmian w firmach. M.in. w czasie przyznawania podwyżek. Październikowe raporty przedstawiają dane nie starsze niż te datowane na dzień 31.07.2020. Kolejna edycja ukaże się w styczniu 2021 roku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *